Profesyonel Yoğurma ve Karıştırma Makinesi | MakinaKon

Profesyonel yoğurma ve karıştırma makinesi; yoğurma grubumuzu kapsayan tüm ürünlerin geniş makaleler, görseller ve videolar ile 20 konu başlığı altında tanıtıldığı bir ürün sayfasıdır. İhtiyacınız olan tüm bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Hamur Yoğurma Makinesi | MakinaKon

Hamur Yoğurma Makinesi; yoğurma grubumuzda en çok tercih edilen bir fiyat & performans ürünüdür. Ürün sayfasına giderek ürün hakkında gerekli tüm bilgilere sahip olabilirsiniz. Makinakon.com internet sitemizde özgün ve güvenilir içerik üreterek satın alacağınız ürün hakkında gerekli niteliklere hakim olmanızı sağlıyoruz.

Çiğ Köfte Yoğurma Makinesi | MakinaKon

Çiğ Köfte Yoğurma Makinesi; Makinakon yoğurma grubunun geliştirilmiş bir üyesidir. Klasik modele nazaran diferansiyel şanzımanı ve hareketli aksamı olan kayış, kasnak bölümü kapatılarak daha güvenli ve daha estetik bir tasarıma sahip olarak sizlerin hizmetine sunulmuştur. Ürün sayfasına giderek kapsamlı bilgilere erişebilirsiniz.

Tereyağı ve Sucuk Yoğurma Makinesi | MakinaKon

Tereyağı ve Sucuk Yoğurma Makinesi; yoğurma grubu kategorimizin en gelişmiş ürünüdür. Kapalı model ürünümüzün tasarımı geliştirilerek tamamen paslanmaz çelik ile imal edilmiştir. Tereyağı ve sucuk yapımı için gerekli nitelikleri karşılayan bu ürünümüz ile 450-500 kilograma kadar çıkabilen yoğurma ve karıştırma kapasitesine ulaşabilirsiniz. Detaylar ürün sayfasında…

İLETİŞİM
Horozluhan Mah. Sabırhan Sk. No:35, 42300 Selçuklu/Konya
KURUMSAL
Copyright © 2020 AjansKon / Tüm Hakları Saklıdır.