Ev Tipi Yoğurma, Karıştırma Makinası Nedir?

Küçük işletmeler ve düşük kapasiteli üretimler için tasarlanan fiyat bakımından ekonomik olan farklı güç aktarım sistemlerine sahip düşük kapasiteli ürünlerdir. Bu Ürün için yine en kaliteli olanını üretmek için MakinaKon Olarak Ar-ge Çalışmalarımız sürmektedir.

Profesyonel Yoğurma-Karıştırma Makinesi Nedir?

Farklı tariflere göre un, su, şeker, tuz, maya, yağ, süt, yumurta, pudra şekeri, krema gibi birçok malzemenin belirli aşamalarla yoğurulma ve karıştırılma  işlemi üzerine tasarlanmıştır. Uygulanacak ürün için özel olarak tasarlanan makineler hamur, tereyağı, çiğköfte, sucuk gibi birçok yoğurma işlemini yüksek kalite standartlarında gerçekleştirmek üzere üretilmektedir.

Yoğurma-Karıştırma Makinesi İkinci El Alınır Mı?

Belirli Kalite standartları analiz edilerek alınması tavsiye edilir. Bunlardan başlıcası yedek parça bulunabilirliğidir. Kullanılan diferansiyel şanzıman, rulmanlar ve hareketli aksam kontrol edilmelidir. Fiyat-Performans karşılaştırması yapılmadan alınan ürünler pişmanlığa sebebiyet verebilir.

Yoğurma-Karıştırma Makinesi Bakım Gerektirir Mi ?

Herhangi bir tıkanma,sıkışma veya yağ kaçırma durumu olmaması durumunda sık bakım gerektirmez. Kullanım durumuna göre belirli periyotlar ile yağ bakımı ve genel temizliği yapılması önerilir.

Yoğurma-Karıştırma Makinesi Nerede Üretiliyor?

Yoğurma, Karıştırma Makinesi 64 yıllık firmamız olan Topcu Gıda Makine Kalitesinde Konya / Türkiye ‘de üretilmektedir. Gerekli bakım ve yedek parça problemi olmaksızın üstün hizmet anlayışıyla bir telefon uzağınızdadır.

Yoğurma-Karıştırma Makinesi Fiyatları ?
Yoğurma, Karıştırma Makinesi fiyatları Model,Ebat,Kapasite ve ekstra özellikler gibi birçok faktörü değişkenlik gösterdiği için size en uygun ürünü seçmenizde yardımcı olmamız için iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. 
Yoğurma-Karıştırma Makinesi Hibe ve Destek Paketleri Kapsamında Mı?

Firmamız KOSGEB,TKDK,Avrupa Birliği ve TİKA gibi birçok Destek ve hibe paketleri sunan kurumlar ile uyumlu çalışmakta olup Profesyonel Yoğurma-Karıştırma Makinesi ile birçok işletmeye bu programlar’dan yararlanması için yardımcı olmuştur. Üstün hizmet anlayışı ile küçük,orta ve büyük işletmelerin gelişmesinde pay sahibi olma vizyonu ile Türk ekonomisine katkı sağlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Kalite, Güven ve Uygun fiyat ile sizlere de yardımcı olmamız için bizimle iletişime geçiniz.

Pudra Şekeri Makinesi Nedir?

Toz şekeri pudra haline getiren makinadır. Dakika’da 3000 devir hız ile kırıcı çekiç ve elek sistemi vasıtasıyla çalışır. 0.50 – 1.20 mm kalınlığında elekler kullanılarak farklı ihtiyaçları karşılamak için tasarlanmıştır.

Ev Tipi Pudra Şekeri Makinası Nedir?
Küçük işletmeler ve düşük kapasiteli üretim için tasarlanan fiyat bakımından ekonomik olan şekeri incelterek pudra haline getiren makinadır. İhtiyaca göre elekler kullanılarak 250-450 kg/saat arasında kapasite seçenekleri vardır. 
Pudra Değirmeni İkinci El Alınır Mı?

Pudra şekeri yapma makinası 2. El olarak alınmak istenirse kırıcı,elek,rulman,kullanılan malzeme ve marka referansı gibi faktörler göz önünde bulundurularak değerlendirilmesi önerilir.

Pudra Şekeri Öğütme Makinası Bakım Gerektirir Mi ?

Herhangi bir tıkanma,sıkışma durumu olmaması durumunda sık bakım gerektirmez. Kullanım durumuna göre belirli periyotlar ile elek temizliği yapılması önerilir.

Pudra Şekeri Kaç Mikron ?

Standart Pudra Şekeri 0.80 elek kullanılarak elde edilir ve 40-50 mikron aralığında ürün elde edilir. Arı keki veya farklı amaçlar için kullanılan 0.60 mikron elekle ise 25-30 mikron aralığında ürün elde edilir. Elek kullanımına göre öğütücü değirmen kapasitesi değişiklik gösterebilir.

Pudra Şekeri Öğütücü Nerede Üretiliyor?

Pudra şekeri makinesi 64 yıllık firmamız olan Topcu Gıda Makine Kalitesinde Konya / Türkiye ‘de üretilmektedir. Gerekli bakım ve yedek parça problemi olmaksızın üstün hizmet anlayışıyla bir telefon uzağınızdadır.

Pudra Şekeri Makinası Fiyatları ?
Toz şeker öğütme makinası fiyatları Model,Ebat,Kapasite ve ekstra özellikler gibi birçok faktörü değişkenlik gösterdiği için size en uygun ürünü seçmenizde yardımcı olmamız için iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.
Pudra Şekeri Nasıl Yapılır?
Kuru, nemsiz ve rutubetsiz ve serbest bir biçimde akabilen kristal toz şeker Pudra Şekeri Öğütme Değirmeni’ne girdikten sonra  yüksek hassasiyetle üretilen değirmen içindeki kırıcı çekiç tarafından dakika’da 3000 üzeri devir ile dönerek, istenilen ölçüdeki ( 0,50 – 1.20 mm ) elek kafesinden geçebilecek inceliğe (20-25 Mikron) ulaşana kadar öğütme işlemi gerçekleşir ve bu işlem saniyeler içinde gerçekleşir. 
Arı Keki Nedir?

Mevsim sıcaklıklarının aşağılara çekilmesi veya arılar için besin ihtiyacının doğal yollar ile karşılanamaması gibi durumlar söz konusu olduğu durumlar da arıyı beslemek için verilen su, süt, sıvı arı yemi, bal, polen, pudra şekeri, fondan şekeri gibi birçok ürün kullanılarak farklı tariflerle yapılabilen bir besin takviyesidir..

Arı Keki Nasıl Yapılır, Nasıl Hazırlanır?

Kristal toz şeker Pudra Şekeri Öğütme Makinası ile öğütülerek pudra şekeri haline getirilir. Pudra Şekeri, Sıvı arı yemi, Fondan Şekeri, Bal, Polen gibi tarifinize uygun ürünler Pudra şekeri ile birlikte Arı keki yoğurma-karıştırma makinasına aktarılır. Kıvama gelene kadar ortalama 20-25 dakika su veya süt eklenerek yoğurulur. Kıvama gelen ürün belirli gramajlar ile paketlenir ve servise hazır.

Arı Keki İçerisine Neler Katılır ?

·        Pudra Şekeri

·        Sıvı arı yemi

·        Fondan Şekeri

·        Bal

·        Polen

·        Su

·        Süt

·        Soya Unu

Arı Keki Nasıl Verilir?

Arı Yemi 0.5 veya 1 kilogramlık paketler halinde arı kovanı büyüklüğüne göre yoğun kıvamlı arı kekini birçok yerinde delikler olacak şekilde verilmelidir. Arı keki ile besleme yapılacağında mevsim şartları ve arı keki besin içeriği gibi faktörler dikkate alınarak kayıplar ve ürün verimi kontrol altına alınmalıdır.

Arı Keki Ne Zaman Verilir?

Mevsim normallerinde Sonbahar ve İlkbahar döneminde arının kendi besinini bulamayacağı dönemlerde verilmelidir. Arının kış salkımında olduğu kış dönemi arı keki yerine bal ve polen bırakılarak arıya kış boyu dokunulmaması önerilmektedir. Arı keki arının kendi nektarlarından bulacağı besinlerden daha besleyici değildir. Arı kekinin bir besin takviyesi olduğu unutulmaması gerektiğinden ürün kalitesi ve verimi açısından kaliteli içerikli ürünler tercih edilmelidir.

Arı Keki İşe Yarar?

Arı keki arının besin bulamayacağı sonbahar ve ilkbahar dönemlerinde arıyı beslemek için verilen bir besin takviyesidir. Kalite ve ürün miktarı açısından arının kaliteli arı keki tarifleriyle beslenmesi elzemdir. Mevsim sıcaklığının 10-15 derece altında olduğu durumlarda arı kekinin verilmesi durumunda arının su ve dışkı ihtiyacı için dışarı çıkma eğilimine girebileceğinden olumsuz etkileneceği öngörülmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular | MakinaKon

Sıkça Sorulan Sorular sayfamızda tanıtımını yaptığımız makinalar, kaliteli makinalar, kalitesiz makinalar, dikkat edilmesi gereken hususlar, bakım, nasıl yapılır gibi birçok konu başlığı altında merak edilen sorulara cevap veriyoruz. Cevabını bulamadığınız sorularınızı WhatsApp Destek Hattı ile bizlere ileterek hem sorunuza cevap bulabilirsiniz hemde diğer kullanıcıların bu sayfadan daha iyi faydalanması için geliştirmemize yardımcı olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular Nedir?

Sıkça Sorulan Sorular araştırma yapılan konu veya ürün hakkında akılda kalan soru işaretlerini gidermek üzere geliştirilmiş bir sistemdir.

Örneğin; Mehmet bey bir unlu mamüller işletmesi açmayı planlıyor fakat konu hakkında yeterli bilgiye sahip değil. Arama motorları üzerinden araştırma yapmaya başlıyor. “Unlu mamüller üretimi için hangi ekipmanlar gerekli? Hamur Yoğurma Makinesi alırken nelere dikkat edilmeli? Diferansiyel Şanzımanlı Yoğurma Makinesi nedir?” gibi birçok anahtar kelimeyi tek tek araştırması gerekiyor. MakinaKon.com web sitesinde “Sıkça Sorulan Sorular” sayfasını keşfetti ve artık aradığı tüm bilgilere kısa sürede erişerek kafasındaki soru işaretlerinden arındı.

Sizde Mehmet bey gibi olun vakitten ve nakitten tasarruf edin. MakinaKon ile kaliteli ürünlere ve kaliteli içeriğe sahip olun.

Sıkça Sorulan Sorular İçeriğinde Neler Var?

Sıkça Sorulan Sorular tanıttığımız, tanıtmadığımız, kaliteli, kusurlu, nasıl yapılır, ne işe yarar gibi kapsamlı bir yelpaze ile kafanızdaki soru işaretlerini ortadan kaldıracak soru - cevap içeriği mevcuttur. Satın almadan araştırın, pişman olmayın. Paranızdan tasarruf edin, en değerli varlığınız olan zamanınızdan tasarruf edin. MakinaKon ile kendinizi mutlu edin.

İLETİŞİM
Horozluhan Mah. Sabırhan Sk. No:35, 42300 Selçuklu/Konya
KURUMSAL
Copyright © 2020 AjansKon / Tüm Hakları Saklıdır.