Hakkımızda bilgi sahibi olun.

MakinaKon.com web sitesi kalitesini benimseyen, öncelikle gıda makinaları endüstrisinde deneyim ve tecrübesi ile küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerde ihtiyaçları güvenilir, istikrarlı ve açıklayıcı biçimde sunmak üzere tasarlanmıştır. Web sitemizdeki içerik tamamen uzman ekibimizce hazırlanıp özgün ve anlaşılır olması hedeflenmiştir. Kullanıcılar her zaman için sahip olmak istediği ürün ve ürünleri detaylı şekilde araştırmak ve gerçek bilgilere ulaşmak ister.  Bu konuda müşteri odaklı çalışmak elzemdir. Sade, anlaşılır ve güvenilir bilgiler dâhilinde özgün makaleler, görseller ve videolarla ürün detaylarını en iyi şekilde yansıtmak görev bilincimizin başında yer almaktadır.

Faaliyet alanlarımız nelerdir ?

Yoğurma & karıştırma makinaları grubu, öğütme makinaları grubu, işleme makinaları grubu, yardımcı ekipmanlar ve alt kategorilerinde birçok model ve ebatlarda ürün bulundurmaktadır. Bunun yanında unlu mamüller üretim işletmesi, lokum üretim işletmesi, arı keki üretim işletmesi gibi birçok sektörde gerekli olan tüm ekipmanlar ile ihtiyaca uygun kombinasyon sağlamaktadır. MakinaKon yurtiçi ve yurtdışı talepleri doğrultusunda  imalat ve ihracat ile gelişen Türk ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Misyonumuz Nedir ?

Kalite ve güven MakinaKon olarak başlıca ilkemizdir. Girişimci ve üreten müşteriye ulaşmayı hedefleyerek üretimden satış sonrası destek aşamalarına kadar  kalite prensibimizden ödün verilmemektedir. Ürettiğimiz ve sürekli geliştirdiğimiz sistemler başta Türkiye Cumhuriyeti Kurumları olan KOSGEB (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı), TKDK (Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu) ve AB (Avrupa Birliği) olmak üzere birçok alanda destek ve hibe paketleri kapsamına girerek kullanıcıya ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.

Vizyonumuz Nedir ?

Müşteri odaklı çalışmak, sorunları anlamak, çözmek ve geliştirerek olası sorunları ortadan kaldırmak Kurumumuzun ana ilkelerini oluşturmaktadır. Özel ihtiyaçlara uygun AR&GE çalışmaları, ürünlerin daha kullanışlı, daha kaliteli ve daha düşük maliyetli olmasını sağlayacaktır. Gelişen teknoloji ile birlikte yenilikçi tasarımlar ve buna istinaden ulaşılabilir maliyetlerle pazarda olmak için çalışıyoruz. Yanlızca kendimiz için değil bütün endüstrilerde istikrar sağlamak vizyonumuzu oluşturmaktadır.

 

 

İlgili bağlantılar; Arı Keki Üretim Makinaları, Pudra Şekeri Öğütme Makinası, Profesyonel Yoğurma Makinesi

 

BİZE ULAŞIN
İLETİŞİM
Horozluhan Mah. Sabırhan Sk. No:35, 42300 Selçuklu/Konya
KURUMSAL
Copyright © 2020 AjansKon / Tüm Hakları Saklıdır.